Obor fyzioterapie jsem absolvovala na ZČU v Plzni v roce 2019.

Již během studií jsem projevovala zájem o alternativní přístupy, které nabízely různé úhly pohledu na nemoc, její příčiny a na člověka jako takového. Tento zájem mne přivedl k půlročnímu studiu tradiční čínské medicíny přímo na univerzitě v Číně na Zhejiang Chinese Medical University v Hangzhou.
Po návratu z Číny jsem ještě během vysoké školy absolvovala kurzy asistence vozíčkářů v anglii, kde jsem i následující dva roky průběžně pracovala jako osobní asistentka hendikepovaných.

Po zakončení studia na ZČU jsem navázala spolupráci s Centrem Na Dvorku v Plzni, kde stále působím. Pracuji zde s dětmi s různými druhy postižení (především DMO), ale také s dětmi s vadným držením těla. U dospělých klientů se věnuji především bolestem zad, terapii bránice a diagnóze gastroezofagealní reflux, kde díky celostnímu přístupu dosahuji velmi dobrých výsledků.

Vzrůstající klientela s problémy v gastrointestinálním traktu a potřeba nabídnout komplexní terapii zaměřenou nejen na pohybový aparát, mne v roce 2021 přivedla ke studiu Klinické Naturopatie na Škole Klinické Naturopatie v Praze. Obor Klinická naturopatie je specificky koncipovaným západním směrem celostní přírodní medicíny, který propojuje znalosti a tradice přírodního léčitelství s nejnovějšími poznatky klinického výzkumu v oblasti bylinné a nutriční medicíny. Toto studium mi dává velký smysl a nesmírně mne posouvá na cestě k lepší péči o mé klienty i o sebe sama.

Neustálé vzdělávání nejen v běžných rehabilitační technikách, ale také v bylinné terapii, výživě a celkově ve zdravém přístupu k lidskému tělu a životu je velkou přidanou hodnotou mých terapií.

Jsem vděčná za směr, který jsem si zvolila a velmi vítám každého, kdo se k mé cestě připojí.
Ráda vám budu na vaší cestě pomocníkem a průvodcem.